ładowanie sztuki
menu zamknij
0

Technika własna, z cyklu "Struktury", Dyptyk I, 2014

  • TematAbstrakcja, Abstrakcja | Ekspresja, Ekspresja, Fantastyka, Kompozycja, Symbol
  • Rok2014
  • TechnikaRysunek na papierze, Technika własna
  • KoloryBiały, Biały | Czarny, Czarny, Czarny | Szary, Szary
  • Wymiary40 × 60 cm
  • DostępnośćDostępne
500,00 

Przed Państwem cykl „Struktury” Andrzeja Forysia. To wyjątkowy, nowoczesny zestaw dyptyków składający się z dwóch prac na papierze wykonanych techniką własną (to tajemnica Artysty). Jest wyrazem serdeczności i wielkiej czułości Artysty wobec kreski jako znaku nadającego kształt myśli ludzkiej.

Uroda, prostota i precyzja Dyptyku I, abstrakcyjnej kompozycji, polega na harmonijnym układzie linii. Okazuje się, że „zabawa” kreską pozwala na stworzenie ciekawych struktur wizualnych, które będąc nierzeczywistymi pozwalają odbiorcy na swobodną wycieczkę w przestrzeń osobistych skojarzeń. Artysta z zegarmistrzowską precyzją tworzy pełną harmonii, spokoju i przyjemną w odbiorze kompozycję na papierze.

Wyjątkowość cyklu „Struktur” Andrzeja Forysia jest wielowymiarowa: są niezwykle starannie wykonane. Abstrakcyjność tego dyptyku pobudza kreatywność człowieka.

Prace „strukturalne” Andrzeja Forysia znakomicie prezentują się w różnych przestrzeniach. Dzięki oszczędnej grze bieli, czerni i szarości, które wzajemnie się przenikają odczuwamy spokój i skupienie. To gwarancja, że powstanie coś dobrego. Dzięki temu „Dyptyk I” znakomicie prezentować się będzie w każdym bez wyjątku miejscu – od najbardziej klasycznych wnętrz (jako tzw. mocny punkt), po najbardziej nowoczesne (jako wzmocnienie i podkreślenie wystroju). Niezależnie od tego, czy jest to przestrzeń prywatna, czy też miejsce pracy. Stanowi ciekawą, bo nietypową możliwość aranżacji wnętrza.

Cykl ten można przedstawić jako całość lub podzielić na dwie odrębne prace wg własnego uznania. Otrzymują Państwo z zakupem pracy Certyfikat Autentyczności, który wystawa Galeria SalonSztuki.net poświadczając legalność zakupu, a spadkobiercy Artysty jej autentyczność. Każda cześć dyptyku jest opisana własnoręcznie przez Andrzeja Forysia. W przyszłości pozwala to zaoszczędzić kosztów związanych z ustaleniem czy dana praca rzeczywiście jest oryginalna i legalnie zakupiona. Każdą pracę można kupić też oddzielnie w cenie 300,00 zł.

Wybrane dzieła artysty

zamknij