ładowanie sztuki
menu zamknij
0

Zamówienie

 • Czy praca może zostać zwrócona przez Klienta?

  Tak, Dzieło może być zwrócone przez Klienta w ciągu 10 dni kalendarzowych od dnia jego otrzymania.

 • Kto posiada prawa do sprzedanej pracy?

  Na Klienta dokonującego zakupu Dzieła zostaje przeniesione prawo własności Dzieła. Artysta, zgodnie z prawem, zachowuje majątkowe prawa autorskie do sprzedanego Dzieła, chyba że sam zdecyduje się na ich zbycie.

 • Jakie są koszty zakupu Dzieła?

  Dla naszych Klientów cena Dzieła obejmuje także koszty przesyłki na terenie Polski. Poza granicami Polski opłata za dostarczenie Dzieła jest ustalana indywidualnie i zależy od: wagi, rozmiaru, rodzaju opakowania i miejsca dostarczenia. Płatności należy dokonać na rachunek bankowy Evolutio Persona, właściciela portalu SalonSztuki.net, w banku MBank o numerze18 1140 2017 0000 4102 0563 2098

 • W jaki sposób mogę zapłacić za pracę?

  Za zakupy w SalonSztuki.net Kupujący może dokonać przelewem na rachunek bankowy lub przy pomocy Karty Podarunkowej.
  Płatności należy dokonywać na rachunek bankowy Evolutio Persona, właściciela portalu SalonSztuki.net, w banku MBank o numerze18 1140 2017 0000 4102 0563 2098

 • Czy mogę dokonać indywidualnego zamówienia Dzieła?

  SalonSztuki.net prowadzi sprzedaż Dzieł wykonanych na indywidualne zamówienie Kupującego wedle jego potrzeb. Zapraszamy do kontaktu e-mailowego: info@salonsztuki.net

 • Jakie informacje otrzymam po złożeniu zamówienia?

  Poinformujemy o numerze zamówienia, sposobie dostarczenia Dzieła po przelaniu podanej kwoty na konto SalonSztuki.net w ciągu 3 dni roboczych od daty potwierdzenia zamówienia.
  Płatności należy dokonywać na rachunek bankowy Evolutio Persona, właściciela portalu SalonSztuki.net, w banku MBank o numerze18 1140 2017 0000 4102 0563 2098.

 • Kiedy Dzieło zostało kupione?

  Umowę uważa się za zawartą, jeśli SalonSztuki.net potwierdzi dostępność Dzieła do sprzedaży, a tym samym poinformuje o przyjęciu zamówienia do realizacji. Płatności należy dokonać na rachunek bankowy Evolutio Persona, właściciela portalu SalonSztuki.net, w banku MBank o numerze18 1140 2017 0000 4102 0563 2098

 • Jaki jest czas realizacji zamówienia w SalonSztuki.net?

  Proces realizacji zamówienia uruchamiany jest niezwłocznie po otrzymaniu przelewu na rachunek bankowy Evolutio Persona, właściciela portalu SalonSztuki.net, w banku MBank o numerze18 1140 2017 0000 4102 0563 2098. Nasza praktyka wskazuje, że dzieło dostarczane jest do Kilenta w ciągu kilku dni.

Wysyłka

 • Co zawiera przesyłka z SalonSztuki.net?

  Przesyłka z SalonSztuki.net zawiera zamówione dzieło oraz certyfikat potwierdzający jego autentyczność i legalność zakupu. Dokument zawiera zdjęcie pracy wraz z metryką (tj.: imię i nazwisko artysty, tytuł pracy, rok powstania, technika wykonania i rozmiar) oraz pieczątkę Galerii wraz z podpisem właściciela Galerii. Każda przesyłka jest starannie zabezpieczona i zapakowana.

 • Na co zwrócić uwagę przy odbiorze zakupionej pracy?

  Prosimy o otwarcie przesyłki w obecności kuriera. Jest to czynność niezbędna, by dokonać skutecznej reklamacji jeżeli zajdzie taka konieczność. Prace wysłane przez SalonSztuki.net do Klienta są w idealnym stanie i posiadają ubezpieczanie do wysokości ich rzeczywistej wartości zakupu. Odpowiedzialność za dostarczenie Dzieła w stanie idealnym ponosi przewoźnik.

 • Co mam zrobić kiedy dostanę uszkodzone Dzieło?

  Kiedy Klient otrzyma uszkodzone Dzieło powinien złożyć natychmiast reklamację. Prosimy o otwarcie przesyłki w obecności kuriera. Jest to czynność niezbędna, by dokonać skutecznej reklamacji jeżeli zajdzie taka konieczność. Prace wysłane przez SalonSztuki.net do Klienta są w idealnym stanie i posiadają ubezpieczanie do wysokości ich rzeczywistej wartości zakupu. Odpowiedzialność za dostarczenie Dzieła w stanie idealnym ponosi przewoźnik.

Przed zamówieniem

 • Jakiego rodzaju prace wystawiane są przez SalonSztuki.net?

  SalonSztuki.net prezentuje i sprzedaje polską sztukę współczesną tworzoną po 1945 przez Profesjonalnych Artystów.

 • Jaką mam gwarancję, że Dzieło jest oryginalne?

  Każda praca trafiająca do Klienta opatrzona jest potwierdzeniem autentyczności wystawionym przez samego Artystę, a także certyfikatem SalonSztuki.net, który poświadcza legalność pochodzenia Dzieła i jego autentyzm.

 • Czy mogę wydrukować prace wystawiane przez SalonSztuki.net?

  Tak, prace mogą być drukowane jedynie do celów osobistych i chociaż nie będą w pełni oddawały wartości oryginału to mogą dać o niej wyobrażenie i ułatwić podjęcie decyzji o zakupie Dzieła.

 • Jakie prawa nabywam wraz z zakupieniem Dzieła?

  Klient staje się właścicielem Dzieła i posiadaczem dokumentów potwierdzających jego autentyczność i legalność nabycia pracy.

 • Czy mogę zwrócić zakupione Dzieło?

  Tak, Klient SalonSztuki.net ma prawo do zwrotu Dzieła w terminie 10 dni kalendarzowych od dnia dostarczenia Dzieła.

 • Kiedy otrzymam pieniądze za zwrócone Dzieło?

  Zwrot zapłaconej przez Klienta kwoty zostanie dokonany przelewem na wskazane przez niego konto bankowe po otrzymaniu Dzieła i sprawdzeniu jego stanu faktycznego.

 • W jaki sposób mogę zarejestrować się w SalonSztuki.net?

  Rejestracja w SalonSztuki.net jest prosta, intuicyjna i nie zajmuje dużo czasu. Wystarczy kliknąć w zakładkę Moje Konto, przejść do Utwórz konto i wypełnić formularz rejestracyjny.

 • W jaki sposób wrócić do strony głównej SalonSztuki.net?

  Z każdej podstrony SalonSztuki.net można w szybki sposób przenieść się na jej stronę główną klikając na logo SalonSztuki.net lub zakładkę Strona Główna znajdujące się w lewym górnym rogu każdej strony.

 • Gdzie znajdują się dane kontaktowe SalonSztuki.net?

  Informacje kontaktowe można odnaleźć bez względu na aktualnie przeglądane miejsce SalonSztuki.net. Wystarczy wejść do zakładki Kontakt znajdującej się na każdej stronie SalonSztuki.net, w dolnej części strony (w środku).

 • W jaki sposób mogę zadać pytanie SalonSztuki.net?

  Najłatwiej jest to zrobić drogą e-mailową. Można skorzystać z kontaktu telefonicznego. Dane kontaktowe znajdują się w zakładce Kontakt.

 • Dysponuję niewielką kwotą na zakup pracy, czy znajdę taką?

  Tak. Oczywiście, to mit, że Dzieło musi być drogie. Oferta SalonSztuki.net jest zróżnicowana cenowo zachowując jednocześnie wysoki poziom artystyczny prezentowanych prac. Już do 500zł można kupić Dzieło, pracę o niepowtarzalnym, unikatowym charakterze, którą cechują wysokie walory estetyczne (piękno), a wykonaną przez Artystę, osobę tworzącą wg własnej i niepowtarzalnej koncepcji.

 • Nie mam sprecyzowanych wymagań, jak mam dokonać wyboru Dzieła?

  Pozwól sobie na luksus obejrzenia wystawy prac SalonSztuki.net, a szybko się zorientujesz, co Ci się podoba, co przykuwa Twój wzrok, na co zwracasz uwagę. Wystarczy wejść w przestrzeń SalonSztuki.net.

Dla artystów i projektantów

 • Kto może nawiązać współpracę z SalonSztuki.net?

  SalonSztuki.net zaprasza do współpracy Profesjonalnych Artystów będących absolwentami uczelni artystycznych w Polsce i zagranicą, a także studentów kończących takie studia. Proponujemy współpracę Profesjonalnym Artystom, którzy tworzą w zakresie sztuk wizualnych, a w szczególności w: malarstwie, grafice, rysunku, fotografii, rzeźbie, instalacjach.

 • Jakie są warunki współpracy?

  SalonSztuki.net poprosi zainteresowanego o przedstawienie protfolio, na podstawie, którego zdefiniuje warunki i możliwości współpracy z Artystą.

 • Jak dowiem się, że zostanę zaproszony (-a) przez SalonSztuk.net do współpracy?

  Każdy zgłaszający się otrzyma pisemną odpowiedź z SalonSztuki.net.

 • Czy mogę wystawiać swoje prace w innych galeriach po nawiązaniu współpracy z SalonSztuki.net?

  Tak, Artyści współpracujący z SalonSztuki.net mogą wystawiać swoje prace w innych galeriach poza Dziełami, które pokazywane będą na stronie www.salonsztuki.net. Zachęcamy swoich Artystów do poszukiwania możliwości bycia reprezentowanym przez rzeczywiste galerie będąc wystawianym jednocześnie w SalonSztuki.net. Propaguje to zarówno Dzieło, jak i obecność Artysty w SalonSztuki.net.

 • Jak dowiem się, że moja praca została sprzedana i co muszę wówczas zrobić?

  Jeżeli dojdzie do sprzedaży Dzieła SalonSztuki.net przekaże taką informację Artyście i jednocześnie na stronie www.salonsztuki.net pojawi się oznaczenie pracy jako zarezerwowanej lub sprzedanej.

 • Kto odpowiada za moje Dzieło?

  Za Dzieło odpowiada Artysta do momentu przekazania go SalonSztuki.net. Prace wysłane przez SalonSztuki.net do Klienta są ubezpieczane do wysokości ich wartości. Odpowiedzialność wówczas ponosi przewoźnik, a następnie Klient.

 • Kiedy otrzymam pieniądze za sprzedaną pracę?

  Zapłata za sprzedane dzieło dotrze do Artysty na jego konto bankowe w terminie określonym umową.

zamknij