SalonSztuki.net

 
Z największą przyjemnością prezentujemy Państwu nową odsłonę naszej Galerii. Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych Użytkowników, Klientów i Artystów doskonalimy swoje działania czyniąc SalonSztuki.net jeszcze bardziej użytecznym i bezpiecznym miejscem zakupu oryginalnych dzieł sztuki z gwarancją najwyższej jakości obsługi. Rekomendujemy zakup interesujących, ważnych i wartościowych dzieł polskiej sztuki współczesnej. Prezentujemy prace zarówno najlepiej zapowiadających się młodych artystów, dojrzałych twórców, jak i mistrzów o niekwestionowanym dorobku i autorytecie.

Kameralna, oparta na osobistych kontaktach, współpraca z artystami umożliwia najlepszą prezentację ich twórczości. Możliwość zajrzenia do pracowni, poznanie warsztatu pracy, nawiązanie prywatnego kontaktu i poznanie twórczego sposobu patrzenia na świat – to czynniki decydujące o współpracy z twórcami. Badamy i analizujemy rynki dzieł sztuki w Polsce i Europie, wypuszczamy sondy w świat (inne kontynenty). Współdziałamy zarówno z instytucjami użytku publicznego (muzea), jak i organizacjami biznesowymi, a także organizacjami non profit, bo SalonSztuki.net współpracuje z tymi, którzy uważają, że sztuka jest ważną częścią życia człowieka.

Udostępniamy naszym Użytkownikom, Klientom wiedzę i informacje. Umożliwiamy kontakty, aby w przyjaznej i prywatnej atmosferze móc spędzić czas ze sztuką - dokonywać indywidualnych wyborów i zakupów zgodnych z własnymi upodobaniami estetycznymi.

Jesteśmy pasjonatami naszych Artystów i naszej Kolekcji sprzedając dzieła  twórców o różnym dorobku, których łączy wysoki poziom artystycznych działań jednocześnie propagujemy polską sztukę w świecie.

 

 

                                                                     Serdecznie zapraszam
                                                                      Właścicielka SalonSztuki.net