ładowanie sztuki
menu zamknij
1

Technika własna, z cyklu "Struktury", Dyptyk VIII, 2014

  • TematAbstrakcja, Abstrakcja | Ekspresja, Ekspresja, Fantastyka, Kompozycja, Symbol
  • Rok2014
  • TechnikaRysunek na papierze, Technika własna
  • KoloryBiały, Czarny, Czarny | Szary, Szary
  • Wymiary40 × 60 cm
  • DostępnośćDostępne
500,00 

Przed Państwem cykl „Struktury” Andrzeja Forysia. To wyjątkowy, współczesny zestaw dyptyków składający się z dwóch prac na papierze wykonanych techniką własną (tajemnica Artysty). Jest wyrazem serdeczności i wielkiej czułości Artysty wobec kreski jako znaku nadającego kształt myśli ludzkiej.

Dyptyk VIII jest odmienny od pozostałych prac Artysty. Jego symbolika odpowiadać będzie tym wszystkim, którzy chcą żyć w zgodzie z naturą w poszanowaniu innych istot żywych. Ta wegańska postawa człowieka opiera się nie tylko na stosowaniu określonego rodzaju diety. Sięga głębiej proponując określony styl życia uwzględniający aspekty etyczne, duchowe, religijne, społeczne, ekonomiczne i oczywiście zdrowotne. Dzięki oszczędnej grze bieli, czerni i szarości, które wzajemnie się przenikają otrzymujemy mocny i nowoczesny w wyrazie przekaz.

Prace „strukturalne” Andrzeja Forysia znakomicie funkcjonują w różnych przestrzeniach. Oczywiście „Dyptyk VIII” znakomicie prezentować się będzie w miejscu, które jest przeznaczone dla ludzi kochających naturę. W klasycznych wnętrzach dobrze będzie wyglądał jako tzw. mocny punkt. W nowoczesnych podkreśli ich charakter i niezależnie od tego, czy jest to przestrzeń prywatna, czy też miejsce pracy. Stanowi ciekawą, bo nietypową możliwość aranżacji wnętrza.

Cykl ten można przedstawić jako całość lub podzielić na dwie odrębne prace wg własnego uznania. Otrzymują Państwo z zakupem pracy Certyfikat Autentyczności, który wystawa Galeria SalonSztuki.net poświadczając legalność zakupu, a spadkobiercy Artysty jej autentyczność. Każda cześć dyptyku jest opisana własnoręcznie przez Andrzeja Forysia. W przyszłości pozwala to zaoszczędzić kosztów związanych z ustaleniem czy dana praca rzeczywiście jest oryginalna i legalnie zakupiona. Każdą pracę można kupić też oddzielnie w cenie 300,00 zł.

Wybrane dzieła artysty

zamknij