Oferta SalonSztuki.net

SalonSztuki.net oferuje dzieła polskiej sztuki współczesnej. Zachęcamy do wprowadzenia sztuki w przestrzeń prywatną i firmową. Udostępniamy wiedzę i informacje związaną ze sztuką współczesną. Naszym Klientom proponujemy Kartę Podarunkową. Otrzymanie zaproszenia do zakupu w SalonSztuki.net to przyjemność osobistego wyboru dzieła. Sztuka w prezencie daje pewność, że będzie jedynym w swoim rodzaju.

Pomagamy w zakupach pierwszego dzieła sztuki, jak i w budowaniu kolekcji osobistej czy firmowej kierując się preferencjami przyszłego właściciela i zasobnością jego portfela. Na życzenie realizujemy firmowe i indywidualne zamówienia, portrety i dzieła tematyczne. Sprawdzamy wskazane obiekty w Rejestrze Zaginionych Dzieł Sztuki i definiujemy ich prawny status. Przeprowadzamy na zlecenie kwerendy w zasobach archiwum lub bibliotek online. Wzmacniamy profesjonalny wizerunek Klienta, by sztuka współgrała z jego osobowością, sposobem życia i aktywnością zawodową. Umożliwiamy wynajem dzieł sztuki z możliwością ich zakupu. Na indywidualne zlecenia organizujemy szkolenia i spotkania z twórcami.

Zakup oryginalnego dzieła sztuki jest zawsze wydarzeniem w życiu człowieka. I nie bez powodu – czy to będzie sposób spędzania wolnego czasu, tworzenie kolekcji czy pamiątka rodzinna lub otrzymany prezent, czy wreszcie jedna z form inwestowania pieniędzy i pomnażania majątku – zawsze ma korzystny wpływ na człowieka. Potwierdzają to najnowsze badania naukowe, informacje medialne i wyniki sprzedaży domów aukcyjnych.
 

Serdecznie zapraszamy
Zespół SalonSztuki.net